לתכנן מסיבת ימולדת מא’ – ת’

קישוטים ליום הולדת 

יום ההולדת שלכם או של הקרובים לכם הולך ומתקרב; אתם כבר יודעים איזו עוגה תכינו, אילו חטיפים תגישו, אילו משחקי חברה תשחקו, נותר רק עניין אחד קטן – קישוטים ליום הולדת כי רק ביננו, יום הולדת יש רק פעם בשנה, ולכן חובת הצבעוניות חלה על כל חגיגה. אי אפשר להישאר אדישים לקירות המקושטים בדגלונים, לשלט ‘יום הולדת שמח’ התלוי בכניסה לבית, ולכל שאר האלמנטים הצבעוניים המכסים את הבית. 

קישוטים ליום הולדת לפי קונספט 

  • חשבו על הקונספט – טרנד אחד שהולך והופך פופולארי יותר עם הזמן הוא מסיבות הקונספט. אם מדובר בילדכם, חשבו על סדרה שהוא אוהב או דמות שהוא מעריץ, וארגנו את המסיבה בהתאם עם קישוטים ליום הולדת הקשורים לנושא . לדוגמא, אם הילדה שלכם חובבת חדי קרן, ארגנו לה מסיבה וורודה ומנצנצת בהתאם. 

  • תהיו צבעוניים – יום הולדת הוא יום שמח, ולכן – אל תפחדו לשלב בין צבעים. אל תפחדו גם לשבור את השילוב שיצרתם עם צבע שלישי מפתיע. אל תשכחו לשלב גם סגנונות מעוצבים כגון פסים ונקודות, ועוד. 

  • ומה עם השולחן? – בכל מסיבת יום הולדת ישנו שולחן עליו מחכים מגוון מטעמים, עוגות וחטיפים. מלבדם, רצוי לשלב פריטים עיצוביים שימשכו את תשומת לב האורחים. 

  • מסיבה חד פעמית – על מנת שהמסיבה שלכם תהיה בלתי נשכחת, אך גם קלה לארגון, אנו ממליצים על כלים חד פעמיים. כיום האופציות הן רבות וכבר מזמן לא מדובר רק בסכו”ם, כוסות וצלחות; מעמדים יפים לקאפקייקס, תבניות לעוגות ושלל של אפשרויות, מלבד העיצובים הנפלאים תוכלו להקל על עצמכם בכך שפשוט לא תצטרכו לשטוף את הכלים לאחר המסיבה! 

מסיבות יום הולדת ועוד 

מלבד שלל הפתרונות שאנו מציעים לארגון ימי הולדת מושלמים, אנו בחברת דקל מייבאים ומשווקים גם כלי זכוכית, קרמיקה ופלסטיק, וכן צמחי ופרחי משי. בנוסף אנו מציעים פתרונות אריזה מקוריים. אולם התצוגה שלנו נמצא בקיבוץ נצר סרני, ופתוח לרשותכם בימים א’-ו’. 

כתיבת תגובה