קירות ירוקים

צמחים נשפכים מקיר ירוק

קירות ירוקים

קירות ירוקים הפכו זה מכבר לבחירה פופולרית במיוחד בקרב אנשים רבים. אך בשעה שאין כולנו מסוגלים לטפח את המערכת המורכבת הזו על בסיס יום יומי, ניתן כעת פתרון מיוחד שיכול לענות על הצורך העיצובי שלכם – קיר ירוק העשוי מצמחים מלאכותיים. 

יתרונותיהם של קירות ירוקים מצמחים מלאכותיים

בג’ונגל העירוני בו אנו חיים, פעמים רבות אנו יכולים למצוא את עצמנו מתגעגעים לייחודו של הטבע. אך בשעה שלא כל מקום יכול להרשות לעצמו להתקין קיר ירוק טבעי, ניתן יהיה להתקין קירות ירוקים המורכבים מצמחייה מלאכותית במראה טבעי מרהיב. 

יתרונותיו של הקיר הירוק הינם רבים וחלקם כוללים גם:

  • הוספת ירוק לחיים – בשעה שאנו חיים בעולם טכנולוגי, מוקפים בבניינים ובוהים במסכים במשך רוב היום, הרי שתוספת של צבע לחיים יכולה לשפר את מצב הרוח, את התפוקה בעבודה ואת האווירה בבית. 

  • מינימום השקעה – קיר ירוק מלאכותי אינו דורש חשיפה לשמש, השקיה או טיפוח והשבחת הקרקע עליה הוא גדל. כיוון שהצמחייה המלאכותית עשויה מחומרים איכותיים ולא מזהמים, הרי שגם לא תצטרכו להקדיש זמן לטיפוח הקיר והסרת צמחים נבולים. 

  • התקנה פשוטה – כיוון שההתקנה של הקיר הירוק המלאכותי אינה דורשת מערכות מורכבות של השקיה או חומרים מיוחדים, הרי שכל התהליך הינה קל, פשוט ומהיר. 

  • חיסכון כלכלי – התקנה של קיר ירוק מלאכותי יכולה לסייע לכם בחיסכון כלכלי משמעותי לעומת גינה עם פרחים טבעיים. שהרי אתם חוסכים משאבים רבים בכל נושא ההשקיה וחוסכים במים. לא יהיה צורך להחליף את הצמחייה כיוון שהיא לא תנבול ולא תלכלך את הסביבה המיידית שלה. 

חן והדר לכל קיר

אנו בחברת דקל, מתמחים ביבוא ושיווק של מוצרים לעיצוב אירועים, אביזרים לחנויות חד פעמי וחנויות פרחים, פרחים וצמחים מלאכותיים ושלל כלי נוי ומתנות. אנו פעילים בתחום החל משנת 1984 ומציעים לכם מגוון רחב של מוצרים איכותיים במחירים אטרקטיביים. אין ספק כי הקירות הירוקים המלאכותיים אשר נוכל להתקין בעבורכם יוסיפו חן והדר לכל מקום בו הם יהיו נמצאים. צרו קשר עוד היום על מנת לגלות על השירותים הנוספים שתוכלו לקבל מחברתנו.

כתיבת תגובה