אספקה מהירה עד 5 ימי עסקים | משלוח חינם בקנייה מעל 250 ₪ | מינימום רכישה באתר 150 ₪

למה להשתמש בצמחים מלאכותיים

צמחייה מלאכותית

צמחייה מלאכותית היא אחת הטרנדים הפופולריים והירוקים ביותר בשנים האחרונות. לאור התפתחות המודעות הסביבתית, אנו יכולים לראות יותר ויותר אנשים אשר בוחרים לעטר את ביתם או משרדם בצמחייה שאיננה טבעית, אך ללא ספק נראית ככזו. גם אם אין לכם את הזמן להשקות את הפרחים, אך אתם עדיין מעוניינים בטיפה של צבע ונראה טבעי, הרי שבחירה בצמחים מלאכותיים היא הנכונה ביותר בשבילכם. 

כל מה שצריך לדעת על צמחייה מלאכותית

בכל מקום בו תניחו עציצים מלאכותיים, מיד תוכלו לקבל את האווירה הדקורטיבית וטבעית. העיצוב של בתים, משרדים ושולחנות אירועים תמיד היווה אתגר לא פשוט. כך שנשאלה השאלה, כיצד נוכל לעזות שאת במינימום מאמץ, תוך שאנו מקבלים את התוצר הסופי המרהיב ביותר? התשובה לכך אינה מורכבת כלל, צמחייה מלאכותית כמובן. 

הצמחייה המלאכותית היא למעשה צמחים אשר עשויים ממשי או פלסטיק ומורכבים על גזע עץ טבעי אשר עבר תהליכי שימור. התחזוקה שלהם פשוטה במיוחד וכוללת ניקוי קל אשר יאפשר לכם ליהנות מהצמחים לאורך זמן רב. גם אם אתם מוצאים את עצמכם אלרגיים לרוב סוגי הצמחים אך עדיין נהנים ממראם, גם אם זו לא עונת הפריחה של הפרח האהוב עליכם, כעת אתם יכולים ליהנות מעציצים מלאכותיים אשר יעניקו לכם את החוויה הדקורטיבית במראה המדויק. 

ירוק בעיניים – שמח בלב

מחקרים רבים כבר הוכיחו כי נוכחותם של צמחים, בין אם טבעיים או מלאכותיים במקומות עבודה שונים יכולה להשפיע לטובה על מצב רוחם ותפוקתם של העובדים. צמחייה מפלסטיק מאפשרת, במיוחד במקומות עבודה שונים, תחזוקה אפסית ומקסימום רווח. שהרי אין צורך להשקות את הצמחים והם יסבו הנאה לכל אשר מביט בהם או נמצא בסביבתם. השריית אווירה נעימה חשובה מאוד למורל ומצב רוחם של העובדים. 

חברת דקל, אשר הוקמה בשנת 1984, מאפשרת לכם כיום למצוא מוצרים לעיצוב אירועים, מוצרי אריזה, פרחים וצמחים מלאכותיים אשר יכולים להתאים לשלל של אירועים, מקומות וחגיגות. בין אם מדובר ביום הולדת, חג משפחתי מפואר, או פשוט שדרוג של הבית או המשרד. המענה שלכם לעיצוב ססגוני ומדויק נמצא כאן.