עיצוב שולחנות לאירועים

עיצוב שולחנות לאירועים 

האירועים שלנו כוללים אלמנטים מגוונים; החל מהמוזיקה שנשמיע לאורחים, המנות שנגיש, וכן עיצוב שולחנות לאירועים שהוא, אם לומר את האמת, בין הנקודות החשובות באירוע שלנו. עיצוב השולחן ישפיע על האווירה באירוע כולו, שהרי תחשבו על זה – כמה פעמים קרה לכם שהגיע רגע הארוחה באירוע, התיישבתם מול השולחן ובמשך דקות ארוכות התפעלתם מהצבעים, השילובים, האלמנטים הנוספים על השולחן? אנחנו בטוחים שזה קרה לכם לא פעם ולא פעמיים, ובדיוק בשל כך אם נפל בחלקכם לארגן אירוע, כדאי לרכוש את המוצרים העיצוביים מהמקום הטוב ביותר לכך! 

שלבים לבחירת עיצוב שולחנות לאירועים 

לא בכדי אחד הדברים שהכי מטרידים אותנו כשאנו מארגנים אירוע, הוא עיצוב שולחנות לאירועים הקרובים. השולחן הוא אחד מהפרמטרים המרכזיים סביבם נוצרת האווירה באירוע, ובסופו של דבר כולנו הרי רוצים להשאיר רושם טוב בקרב האורחים שלנו. כיצד נעצב את השולחנות לאירוע שלנו?

  • בחרו את הסגנון המועדף – על הסגנון להתאים לאופי האירוע, וכן לאופי הארוחה; מסיבת יום הולדת לילד בן ה-9 שלכם בשילוב על האש בחצר, תהיה שונה באופייה בתכלית ממסיבת יום הולדת לסבא וסבתא שייתכן שיעדיפו ארוחה חלבית. אם מדובר בחג, עיצוב לראש השנה יהיה שונה לחלוטין מליל הסדר לדוגמא. 

  • התאימו צבעים – גם הצבעים יהיו מותאמים לאופי הארוחה. אם ניקח לדוגמא את ארוחת ערב ראש השנה שהזכרנו קודם, נרצה לעצב את השולחן בצבעים של סתיו; אדומים, כתומים וצהובים שמתאימים גם לאלמנטים של החג, כמו הרימון האדום למשל. 

  • בחרו את האלמנט העיצובי למרכזי השולחנות – פמוטים, אגרטלים, סרטי משי עדינים ופירות חגיגיים מפלסטיק יעשו את כל ההבדל. 

ארוחה חד פעמית עם הכלים המרהיבים של דקל

לבסוף, הרשו לנו להעניק לכם טיפ משלנו – בין אם בחרתם בכלי כסף או זהב חגיגיים, זכרו שלשמחתם קיימת האופציה הנהדרת לרכוש כלים חד פעמיים! כיום, העיצובים מרהיבים ולא ניתן לדעת שמדובר בכלים חד פעמיים. הדבר גם יהפוך את פעולת הניקיון שלאחר הארוחה לפשוטה הרבה יותר, מכיוון שאין צורך לשטוף ולנקות אותם. בואו לבחור את הכלים המועדפים עליכם, מהקולקציות המרשימות של חברת דקל. 

כתיבת תגובה