עיצוב שולחנות לחגים

עיצוב שולחנות לחגים ומוצרים נלווים

בתור תושבי ישראל, אין ספק כי התברכנו בחגים ומועדים רבים. שהרי כל סיבה למסיבה היא תמיד מבורכת, בין אם מדובר בחג או ביום הולדת. עיצוב שולחן לחג לא חייב להיות משימה בלתי אפשרית, בעזרת המוצרים שתוכלו למצוא בחברת דקל, אין ספק כי שולחן החג והעיצוב בכולל של כל פרט ופרט יהיה מדויק בצורה מושלמת. זכרו כי חשוב שהעיצוב הכולל יהיה אחיד ובעל סגנון עיצובי אחיד. שהרי כך תוכלו להתאים את כל הפרטים הקטנים יחדיו, ליצירת התמונה העיצובית החגיגית האידיאלית.

המוצרים שיעשו לכם את החג!

חגים ומועדים שונים הינם תמיד סיבה לחיוך. על אחת כמה וכמה בשעה שאתם מארגנים את ארוחת החג או בוחרים לארוז את המתנות המיוחדות לאורחים היקרים לכם. 

עיצוב שולחן לחגים – כולנו כבר יודעים, עיצוב של שולחן לחג הינה משימה מיוחדת ועדינה. היא תוכל לעזור לכם ליצור את האווירה הנעימה והמזמינה בה אתם מעוניינים. בין שלל המוצרים שיכולים לשדרג את השולחן שלכם אתם תוכלו למצוא כלים חד פעמיים מהודרים, פמוטים ואגרטלים, פרחי משי, סרטי משי עדינים ופירות חגיגיים מפלסטיק.

אריזות ממותגות לחגים – מוצרי אריזה שונים יכולים להפוך כל מתנה לחוויה. רק דמיינו את פניו של אדם אהוב ברגע שהוא רואה מתנה ארוזה למשעי, עם נייר עטיפה ססגוני וסרט מרהיב. בין שאר אריזות המתנה אשר תוכלו למצוא אצלנו, קיימות גם שקיות אורגנזה קטנות ואלגנטיות, שקיות צלופן לעטיפת מתנות ועטיפת פרחים, שקיות נייר בעיצובים שונים וסרטים מחומרים שונים ובסגנונות מגוונים שיכולים להתאים לכל סוג של אירוע. 

העיצוב המושלם לכל חגי ישראל

אנו בחברת דקל, מציעים לכם מגוון רחב של פתרונות עיצוביים שיכולים להפוך כל ערב חג לחגיגה מפוארת ומעוצבת בצורה ייחודית ומרשימה. החל משנת 1984 חברת דקל משווקת מגוון מוצרים שמתאימים לכל חגי ישראל. תוכלו למצוא כלים חד פעמיים, אריזות למתנה, מוצרים למרכז השולחן ואף פרחי משי דקורטיביים שיכולים להשתלב בצורה נפלאה גם בקירות ירוקים מלאכותיים. אנו מזמינים אתכם לעיין בקטלוג המוצרים שלנו ולבחור את מקור ההשראה שלכם לחגיגה הבאה שלכם. 

כתיבת תגובה