אספקה מהירה עד 5 ימי עסקים | משלוח חינם בקנייה מעל 250 ₪ | מינימום רכישה באתר 150 ₪

טיפים לעיצוב שולחן

עיצוב שולחן 

אחד הפתרונות המעולים ביותר לאלו שנפל בחלקם לתכנן אירוע או ארוחה מרובת סועדים, הוא עיצוב שולחן בעזרת כלים חד פעמיים. נשמע מרושל? הרשו לנו לנפץ את הסטיגמה – כיום, רבים הבינו את היתרונות הטמונים בשילוב כלים חד פעמיים בארוחות החגיגיות, ובהתאמה לכך החלו לייצר סטים מעוצבים ומהודרים; כפיות, מזלגות, כוסות ואפילו אגרטלים ומוצרים עיצוביים למרכז השולחן – הכל חד פעמי! 

עיצוב שולחן ביעילות 

למה בעצם הכלים החד פעמיים יקלו עלינו כל כך במלאכת עיצוב שולחן החג, יום ההולדת, הסעודה המשפחתית? יש לכך סיבות שיפתיעו אפילו אתכם:

  • ארוחה בלי מאמץ – השלב המרגיז והמעיק ביותר בארוחה, מגיע בסופה; כולם מלאים מהאוכל, והדבר היחיד שאתם רוצים כרגע הוא להיכנס למיטה ולתת לשינה לעכל בשבילכם את הארוחה. אך כעת עליכם לשטוף את כל הכלים שהשאירו אחריהם האורחים, ואם לא – התכוננו לקום בבוקר למחרת אל ערימת כלים מלוכלכת שמחכה לכם בכיור. את כל זה תוכלו לפתור בקלות עם סט כלים חד פעמיים מעוצבים! כל שעליכם לעשות זה רק לזרוק הכל לשקית אשפה, ובכך נגמרת חובת הניקיון שלכם להערב!

  • עיצוב מושקע –  כפי שנכתב לעיל, הכלים החד פעמיים כבר מזמן לא רק ערימה של כלים לבנים מפלסטיק. כיום ישנם עיצובים מרהיבים שיתאימו אפילו לערב חג, וממבט ראשון לאורחים שלכם לא יהיה מושג שמדובר בחד פעמי, עד לרגע שישבו לשולחן ויהיו כל כך מופתעים! 

ושיהיה לכם בתיאבון! 

אנו בחברת דקל יודעים כמה חשוב לכם להרשים את האורחים שלכם, ומציעים לכם את הדרך המושלמת שלא רק תשאיר אותם פעורי פה, אלא גם תקל עליכם בארגון הסעודה. הסטים המרהיבים והחד פעמיים שלנו עומדים לרשותכם באולם התצוגה אשר בקיבוץ נצר סרני, או בקטלוג שלנו באתר האינטרנט.